Hakkımızda

İnşaat sektörüne girdiği ilk yıllardan bugüne, güven ve dürüst hizmetin sembolü olan Kemal Altun, 1994 yılında kurduğu Altın İnşaat ile gerek yurt dışı gerek yurt içi birçok projenin altına imzasını atmıştır. Dubai ve Suudi Arabistan’daki projelerde taşeron olarak hizmet verdikten sonra 2004 yılında Türkiye’ye dönerek, Bodrum Mumcular’da kentleşmenin öncüsü olan ilk mimari yapıların inşasını başlatmıştır.

Altın İnşaat projeleri; maksimum konforlu yaşam alanlarıyla, aydınlık ve ferah iç mekanlara sahip, en kaliteli malzemeyle tasarlanan güvenilir mimari yapılar olarak öne çıkmaktadır. Yenilikçi, titiz, mükemmeliyetçi bakış açısını ‘harmanlayarak’ sürekli değişen ve gelişen sektörde örnek olmayı hedeflemektedir. Bir Bodrum markası olan Altın İnşaat, kalitesiyle ve dokusuyla Bodrum’a yakışan projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

Bölge Hakkında

Mumcular, Bodrum’da mahalle statüsünde bir bölge olmakla beraber, son yıllarda artan talep ile hızla gelişen bir yerleşim yerine dönüşmektedir. Bodrum merkeze 30 km, havaalanına 26 km, Mazı sahiline 15 km ve Güvercinlik sahiline 8 km olan uzaklığı sayesinde oldukça avantajlı bir konuma sahiptir.  Sakinliğiyle, doğasıyla, mütevazı yaşam şekliyle, sosyal çevresiyle her kesimden kişiye ideal bir hayat şekli sunmaktadır.

© Bodrum Altın İnşaat