Slide background
Slide background
Slide background

MANZARA EVLERİ

İnşaat sektöründe 21 yıllık güvenin adı Altın İnşaat, Mumcular’da yepyeni bir projeye imza attı: Manzara Evleri. Daha önce gerçekleştirdiği yurt içi ve uluslar arası projeler ile alıcısının güvenini garantilemiş Altın İnşaat, yoğun ilgi görmüş olan Güneş Evler, Mutlu Apartmanı, Konak Apartmanı ve Mavi Boncuk Evleri gibi projelerine bir yenisini daha ekledi.

Manzara Evleri, Bodrum Merkezi’ne 30 km uzaklıktaki Mumcular’da çarşı, okul, Pazar yeri ve toplu taşıma merkezlerine yakın konumlandırılmış, aynı zamanda da gürültüden uzak ve doğayla iç içe bir yaşam olanağı sunacak şekilde yapılandırılmıştır. Göl, doğa ve şehir manzaralı, bol güneş gören Manzara Evleri, depreme dayanıklı ve sağlam yapısıyla da dikkat çekmektedir. A kalite malzeme ve usta işçilik ile inşa edilen evlerde klima tesisatları, bağımsız kat kalorifer sistemleri, güneş enerji sistemleri, özel ankastre mutfaklar, kameralı düafon sistemi gibi donanım özellikleri sunulmaktadır.

3 kat ve 9 daireden müteşekkil Manzara Evleri, 78 ile 90 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşmakta, dairelerde birinci sınıf seramikler, birinci sınıf Camsan mark parkeler kullanılmıştır. Mutfaklarda Artema ve E.C.A. bataryalara yer verilirken, profesyonel yalıtım sistemleri de ihmal edilmemiştir. Binanın dış duvarları 5.5 mm mantolama ile korunmakta olup, özel dış cephe boyası ile boyanmıştır. Bloklarda alüminyum doğrama kapılar kullanılmış, girişlerde ise A kalite çelik kapılar tercih edilmiştir.

Enerji kimlik belgesi bulunan Manzara Evleri’nde merkezi sistem uydu anteni ve Telekom internet donanımı yer almaktadır.

İç duvarlarda alçı sıva saten boya ve kartonpiyer uygulaması yapılmış, salon tavanlarında asma tavan ve LED aydınlatma kullanılmıştır. Çatı ve dış yüzeylerde ısı, ses ve su yalıtım sistemleri uygulanan binada tüm detaylar titizlikle incelenerek alıcının hizmetine sunulmuştur.

Bodrum’un içinde doğal yaşam hayalinizi Altın İnşaat kalitesiyle gerçekleştirebilme fırsatı ise 195.000 TL ile 225.000 TL arasında değişen fiyat avantajları ile sunulmaktadır.

PROJE BAŞLAMA TARİHİ

2017