TURKUAZ EVLERİ

Hem Türkiye’de ve hem de yurt dışında, inşaat alanında sayısız başarılı proje gerçekleştirmiş, Bodrum’un marka değerine değer katmış Altın İnşaat, yeni projesi Turkuaz Evleri ile de alıcısının güvenini kazanmaya devam ediyor. Bodrum’un yükselen değeri Mumcular’da konumlandırılan Turkuaz Evleri, hem huzurlu bir yuva hem de yükselen bir yatırım aracı olarak alıcısının yüzünü güldürmeye hazır .

Bodrum’un merkezine olan yakınlığı ile Bodrum’da dört mevsim yaşam arayışında olanların yeni tercihi Mumcular’da, çarşıi okul ve toplu taşımaya yakın, sağlık ocağı ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olan Turkuaz Evleri, 30 daire, 3 dükkan olmak üzere toplamda 33 mekandan oluşuyor. 70 ile 120 metrekare arasında değişen dairelerde ferah ve huzurlu bir yaşam sürülmesi hedeflenmiş.

Depreme dayanıklı ve sağlam yapısıyla da dikkat çeken Turkuaz Evleri projesi, Altın İnşaat’ın imzası olan “A kalite malzeme ve usta işçilik” ile inşa edilmiş. Klima tesisatları, bağımsız kat kalorifer sistemleri, güneş enerji sistemleri, özel ankastre mutfaklar, kameralı düafon sistemi gibi üst kalite donanım özelliklerine sahip projede birinci sınıf seramikler, birinci sınıf Camsan mark parkeler kullanılmış. Mutfaklarda Artema ve E.C.A. bataryalara yer verilirken, profesyonel yalıtım sistemleri de ihmal edilmemiş. Binanın dış duvarları 5.5 mm mantolama ile korunmakta olup, özel dış cephe boyası ile boyanmış. Bloklarda alüminyum doğrama kapılar kullanılmış, girişlerde ise A kalite çelik kapılar tercih edilmiş.

Merkezi sistem uydu anteninden Telekom internet donanımına kadar her detayı titizlikle düşünülmüş projede iç duvarlarda alçı sıva saten boya ve kartonpiyer uygulaması yapılmış, salon tavanlarında asma tavan ve LED aydınlatma kullanılmış.  Çatı ve dış yüzeylerde ısı, ses ve su yalıtım sistemleri uygulanan binaların teslim süresi ise sadece 1 yıl.

Bodrum yaşamının keyfini huzurla sürmenizi sağlayacak tüm olanakların dikkatlice bir araya toplandığı Turkuaz Evleri’nde güzel bir yuvaya, 195 000 TL ile 275 000 TL’den başlayan fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.