Slide background
Slide background
Slide background

HAKKIMIZDA

Dubai gibi Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkullerinin bulunduğu yerlerde konut projelerini hayata geçiren Altın İnşaat, 1994’ten bu yana sektörün hemen her alanında icraatta bulunan Kemal Altun tarafından kuruldu. Kemal Altun, inşaat sektöründeki engin deneyimlerini 2004 yılından beri de Türkiye’de devam ettiriyor.

Mumcular’daki projeler

Huzur ve güven ortamının hakim olduğu, 1972’den beri belediyelik bir belde olan Bodrum Mumcular’daki Altın Evler, Bahçeli Evler Sitesi, Göl Evleri, Aydınlık Evler Sitesi, Elit Evler Sitesi, Güneş Evler Sitesi, Konak Apartmanı, Güllük Sunset Evleri gibi projelerin altında Altın İnşaat’ın imzası var.

Altın İnşaat projelerinin hemen hepsi son bir kaç yılda tamamlandı: Altın Evler 2009’da, Bahçeli Evler 2010’da, Göl Evleri 2011, Aydınlık Evler 2013’te, Elit Evler 2014’te, Güllük Sunset Evleri ile Güneş Evler 2016’da, Konak Apartmanı, Altın Konut, Mutlu Apartmanı ve Mavi Boncuk Evleri de 2017 yılında.

Lokasyon avantajları

Bodrum merkeze sadece 30 km mesafede olan, Bodrum’un bir mahallesi statüsüne sahip Mumcular’daki Altın İnşaat projelerinin lokasyon avantajları ise şöyle: Havaalanı yalnızca 21 km. Güvercinlik 8 km. Deniz 8 km, Mazı Denizi ise yalnızca 15km mesafede. Ayrıca her biri merkezde olan projeler pazar ve marketlere, okullara, minibüs ve otobüs duraklarına, spor salonları ve gim mağazalarına, camiler ile lokantalara yürüme mesafesinde bulunmakta.

Lüks, her kesime ulaştırılıyor

Hedefi kaliteli hizmet olan, lüksü her kesime ulaştırma anlayışı ile projelerini şekillendiren Altın İnşaat, Bodrum’da kirada oturanlara da ikinci bir ev edinmek isteyenlere de orta halli bir memur ya da bir özel sektör çalışanına da hitap etmektedir.

Çalışan kesimin çıkarı hesap edilerek hayata geçirilen Altın İnşaat projelerinde ticari bir kaygı yerine insan refahı ön planda tutulmaktadır. Yerine getiremeyeceği vaatleri ve yapamayacağı şeyin sözünü vermeyen Altın İnşaat projelerini değerli kılanda budur.

Anahtar teslim

Diğer evlerden daha geniş, yapı itibariyle sağlam, imar yasa ve yönetmeliğine harfiyen uyumlu olan Altın İnşaat’ın tüm projelerinde tapu, iskan, kat mülkiyeti tapusu, enerji kimlik belgesi ve yönetim planı gibi işler için müşteriden ücret beklenmeden anahtar teslim yapılmaktadır.

Yatırım avantajları

Altın İnşaat’ın Mumcular projelerine yatırım yapmanın avantajları arasında ise evlerin her odaya güneş girecek şekilde tasarlanıyor olması, kullanışlı ve verimli malzemelerin tercih edilmesi, projelerin yukarıda sıralanan lokasyan avantajları bulunmaktadır.

Devam eden projeler

Altın İnşaat’ın TURKUAZ isimli yeni projesi yine Mumcular’da. 33 daireden oluşacak olan TURKUAZ projesi, 75 m2 ila 170 m2 arasında değişen ebatlarda. Bir diğer yapımı süren proje de Akıllı Evler projesi. Bu projeler yakında lansman fiyatlarla piyasaya sunulacak.